+420 723 017 055
stol.chejna@seznam.cz

Fototapety

Vestavěné skříně svou velikostí zaujímají velmi viditelnou plochu v místnosti, takže jejich vzhled výrazně ovlivňuje design interiéru. Fototapety jsou mocnou zbraní, jak udělat interiér zajímavějším a záleží zcela na Vás, jak ho zpestříte. Neomezujte se proto jen na standardní dřevodekory, zrcadla, či barevné skla. Vyberte si motiv či fotku z nepřeberného množství obrázků a udělejte z vestavěné skříně dominantu interiéru.

fototapety do vestavěných skříní Ostrava

Fototapety do vestavěné skříně - popusťe uzdu své fantazii

Vybrat si z nabídky tisíců motivů tu nejvhodnější fototapetu není vůbec jednoduché. Doporučujeme se řídit barevností. Použijte barvy, které se již v interiéru vyskytují (stačí jen minimálně). Ať už jsou konkrétním obsahem fotografie lidé, příroda, ornamenty či ilustrace, první, co na nás zapůsobí je celková barevnost, až poté věnujeme pozornost detailům.

fototapety do skříně

Fototapetu tvoří plnobarevná velkoplošná fotografie, nebo grafika vytištěna na kvalitní samolepící vinylové fólii. Tato je ještě opatřena další vrstvou průhledné fólie, která chrání tisk před poškrábáním, či jiným poškozením a dodává fototapety finální povrchovou úpravu. Podle přání zákazníka může být buď lesklá nebo matná. Použití matné fólie zabrání případným odleskům z osvětlení interiéru, nebo slunce. Fototapety se celoplošně lepí na výplň dveří z laminované dřevotřísky (příp. ze skla, z přední strany, zadní, lepící část fototapety je bílá). Po nalepení fólie na výplň se tato osadí do rámů dveří. Fototapetu můžete mýt stejně jako ostatní části vestavěné skříně.