+420 723 017 055
stol.chejna@seznam.cz

Posuvné dveře a kování

Na posuvné dveře pro vestavěné skříně používáme výhradně hliníkové profily. Uložení spodních koleček u hliníkových rámů v ložiscích zaručuje vysoký komfort používání. Vyznačují se bezhlučností a lehkostí pohybu.

Posuvné dveře mají širokou škálu využití, slouží nejen na překrytí šatní skříně, ale i jako dveře do přechodu mezi místnostmi nebo jako předěl místností.

U dveří jsou samozřejmostí tlumiče po stranách, které odlehčují náraz dveří na stěnu (jež je stejně opatřena dřevěným pruhem jako kryt). Tlumení dveří je u nás standard zdarma!!! Námi dodávané hliníkové rámy jsou masivnější a pevnější než rámy ocelové, dodají vestavěným skříním luxusní vzhled. Dodávají se ve více barevných variantách: bílá, stříbrná, zlatá, bronzová, černá a spoustě profilů potažených dekory dřevin: buk, dub, třešeň, calvados, borovice, bílý gravír. Na tyto rámy je záruka poskytovaná výrobcem po dobu 10 let.

Hliníkové dveřní kování

Hliníkové dveřní kování nabízíme v profilech AL 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59. Dále hliníkové dveřní kování EKO pro 18 mm LTD - AL 30, 31, 32, 33.

AL57 - profil pro široké posuvné dveře

hliníkový profil AL57 Nově nabízíme profil vhodný zejména pro široké dveře a přechodové dveře – pohledový oboustranně (jako AL52).

Profil AL57 maximálně splňuje požadavky našich architektů a designerů na čistý a jednoduchý vzhled.

 

Profily AL51 pro posuvné dveře

hliníkový profil AL51 Profily AL51 nabízíme mimo stříbrnou a šampaň v sedmi dřevodekorech. Posuvné dveře mohou být nově v rámech stříbrná, šampaň, buk, dub, javor, višeň, jabloň, ořech a wenge.
V těchto barvách je kompletní systém - horní a spodní kolej, dělící profily i jednokolejnice.

Upozorňujeme, že profily AL50 v barvě buk, jabloň a koňak budou k dispozici jen do vyprodání skladových zásob, poté budou vyřazeny z naší nabídky.

 

Lakovaná skla

RAL vzorník pro lakovaná skla posuvných dveří Nabízíme nepřeberné množství lakovaných skel, dle barevných stupnic RAL a NCS, vyrobených přímo na Vaši zakázku s dodáním do 14 dnů.