Sklápěcí postele Ostrava

Sklápěcí postele jsou velice praktické do menších bytů či domů. Sklopné postele Vám ušetří nejen místo, ale hlavně nemalé investice do ložnice a přestavby bytu. Profesionálně zpracovaná konstrukce sklápěcí postele Vám ručí za dlouhou životnost výrobku. Námi dodávané sklápěcí postele jsou určeny ke každodennímu používání. Plnohodnotně nahrazují klasické postele a navíc ušetří hodně místa ve Vašem bytě. Ve spojení s kvalitní matrací a rošty přitom nabízejí vysoký komfort spaní a pohodlí srovnatelný s běžnou postelí v ložnici.

Sklápěcí postele ve skříni Ostrava

Sklápěcí postel nahradí ložnici

Díky sklápění postele a zajímavému variabilnímu provedení skříně je lze umístit ve kterékoli místnosti bytu včetně obývacího pokoje. Použitím sklopných postelí není nutné v bytě zařizovat samostatnou ložnici, která není přes den prakticky vůbec využitá. Vlastní patentový sklopný rám postele spojen s výběrem kvalitní matrace a roštu dělá z lůžka komfortní ložnici, kterou během pár sekund máte zcela sklizenou a nezabírá vám žádné místo.

Sklápěcí postele ve skříni jsou efektním a velice praktickým prvkem moderních domácností a získávají čím dál větší oblibu. Ušetřete prostor doma i Vy a nechte si vyrobit sklápěcí postel v designu, jaký se líbí Vám.

Zaujaly Vás sklápěcí postele? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení přímo pro Vás. Pokud jste z Ostravy, dopravu hradíme my. Zaměření a kalkulace zdarma.