Postele a patrové postele Ostrava

Uvažujete nad novou postelí do ložnice či dětem do dětského pokoje? Vyrábíme celou řadu postelí z kvalitního masivu. Níže uvádíme přehled postelí podle typu:

  • Jednolůžkové postele
  • Dvoulůžkové postele
  • Dětské postele
  • Patrové postele
  • Vyvýšené postele

Vyrobíme Vám i rohové či posuvné palandy na míru. Do dětských postýlek možno přikoupit i ochranné rámy, které se dají po čase, kdy už nebudou potřeba, odmontovat. Pokud chcete originální kolébku, rovněž není problém.

Zakázková výroba postelí Ostrava

Na výrobu postelí používáme pouze nejkvalitnější oddenkové dřevo, které obsahuje minimální množství suků. Důležitým parametrem stability, pevnosti a dlouhé životnosti dřevěné postele je tloušťka (síla) použitého materiálu.

Postele, patrové postele a palandy mají hranoly o rozměru 5 x 4,5 cm. Tloušťka ostatních částí postele (čela, stranice - bočnice, zábrany, schodnice) je 25 milimetrů. Tímto je z hlediska robusnosti a síly zajištěna výborná konstrukční stabilita a maximální pevnost a postel vám bude dlouhodobě sloužit.

Patrové postele ušetří spoustu místa

Dětské patrové postele si získávají čím dál větší oblibu, protože výrazně šetří místo v dětských pokojíčcích a dávají tak dětem větší prostor pro hraní. Patrové postele se dají zkombinovat s dalším nábytkem, ať už úložným nebo např. s pracovním stolem apod. Samozřejmostí je výroba celé řady příslušenství jako jsou žebříky, atypické schůdky či vyklápěcí šuplíky.

Patrové postele OstravaPatrové postele se dají vyrobit v mnoha variantách a velikostech: jednolůžkové patrové postele, dvoulůžkové patrové postele, čtyřlůžkové patrové postele, patrové postele tři lůžka, rohové patrové postele, patrové postele s úložným prostorem i s přistýlkou, vyvýšené postele i vyvýšené postele se skluzavkou