Interiérové a vchodové dveře

1) Interiérové dveře

Interierové dveře jsou určené pro užívání uvnitř obytných a kancelářských prostor. Interiérové dveře nejsou vhodné pro použití jako dveře vnitřní vchodové do bytu či do jiných prostor, ve kterých podmínky a to jak teplotní tak i s ohledem na vlhkost jsou nevyhovující. Naše široká nabídka dveří dovolí každému klientovi vybrat si model křídla, s ohledem na vzor a také na cenu. Nabízíme křídla s lakovou, laminátovou úpravou v široké paletě barev, syntetickým a přírodním povrchem a také křídla s rámovou konstrukcí s přírodním povrchem. Společným znakem různorodosti provedení všech modelů je vysoká kvalita. Bez ohledu na cenu mohou si naši klienti být jisti, že dostávají produkt té nejvyšší kvality.

Interiérové dveře PORTA Ostrava

Nabízíme značky Porta Doors, DRE, Verte, a Ja-glas.

Vyberte si ty pravé interiérové dveře pro Vás z katalogů níže a my Vám je dodáme za skvělou cenu vč. montáže. Pokud jste z Ostravy a okolí, dopravu máte zdarma!

  Katalog PORTA           Katalog VERTE          Katalog DRE          Katalog JA-GLAS       
 

2) Vchodové dveře

Vchodové dveře rozdělujeme na vchodové dveře vnitřní a vchodové dveře venkovní. Vnitřní vchodové dveře chrání naše bydlení před nezvanou návštěvou. Nabízíme čtyři typy vnitřních vchodových dveří: Porta AGAT, Porta OPAL, Porta KWARC a Porta GRANIT. Každý z vyjmenovaných typů se liší technickými parametry, současně splňující všechny vlastnosti vchodových dveří. Ty byly potvrzeny technickými zkouškami včetně praktických a v neposlední řadě bezproblémovým užíváním několika set tisíc vyrobených typů dveří. Důležitým rysem vchodových dveří Porta je fakt, že je nabízíme v kompletní sadě, která se skládá z křídla a speciálně do dodaného typu ocelové zárubně typu 2 dle ENV nebo třídy C včetně.

Vchodové dveře Ostrava
Venkovní vchodové dveře jsou odolné vůči venkovním vlivům. Na dlouhotrvající a bezproblémové užívání venkovních dveří má velký vliv jejich upevnění. Velmi precizní by měl být také způsob montáže, který eliminuje možnost působení vody a také chrání před nadměrným působením slunce. Proto je vhodné použít zastřešení nad dveřmi, což v konečném důsledku vede k prodloužené životnosti dveří. Venkovní vchodové dveře dodáváme od výrobců MIKEA a AGMAR.

Vyberte si ty pravé vchodové dveře pro Vás z katalogů níže a my Vám je dodáme za skvělou cenu vč. montáže. Pokud jste z Ostravy a okolí, dopravu máte zdarma!

  Vchodové dveře Agmar           Vchodové dveře Mikea       


Kompletní dodávka od nás zahrnuje:

  • zaměření a kalkukace zdarma pro klienty z Ostravy a okolí
  • dodávka interiérových či vchodových dveří dle Vašeho výběru
  • demontáž a montáž dveří včetně zárubní
  • odvoz starých dveří a likvidace odpadu