Kuchyně, vestavěné skříně, nábytek, interiéry, rekonstrukce Ostrava

potřebuji vestavěnou skříň

Potřebuji novou kuchyň

Názor našich klientů je pro nás důležitý. Přečtěte si jak byli s naší prací a jednáním spokojeni.

Profesionální návhy Vašeho interiéru zdarma.

 

Ručíme za to, že budete spokojeni...

Ručíme za to, že budete spokojeni...

Firma Stolařství Chejna působí na trhu již přes 10 let. Za tuto dobu jsme našim klientům dodali přes 500 vestavěných skříní, 100 kuchyní a řadu nábytku na míru. Shlédněte naše reference a přečtěte si názory našich klientů. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s největší pečlivostí. Sledujeme aktuální trendy a nabízíme vždy nové a osvědčené materiály. Proto Vám můžeme nabídnout více jak 500 dekorů lamina, originální fototapety, potištěné sklo, tlumení dveří i zásuvek, výsuvné drátěné koše a další moderní doplňky.

Vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Samozřejmostí je ochotný servis a řešení Vašich připomínek. Naše ceny jsou příznivé při zachování vysoké kvality výrobků a naší práce. Máme vlastní dílnu v Ostravě. Proto jsme schopni pružně reagovat na přání našich zákazníků. Díky vlastním profesionálním strojům ručíme za perfektní zpracování dodaného nábytku. Naši technici provádějí vždy profesionální zaměření a tím máme jistotu, že veškerý nábytek bude vyroben přesně v souladu s interiérem. Přesvědčte se sami a zavolejte našim technikům ještě dnes. Uvidíte, že budete spokojeni.

Rekonstrukce celého bytu či domu

Rekonstrukce celého bytu či domu

Nabízíme Vám nejenom přestavbu bytového jádra, ale komplexní řešení rekonstrukce celých bytů a rodinných domů a to vše v krátkém časovém úseku, díky ideálně naplánovaným souběžným pracím. Nemusíte složitě shánět jednotlivé řemeslníky. Veškeré práce koordinuje jediný dodavatel, který zná naprosto přesně Vaši představu. Respektujeme přání zákazníka. Jednou ze základních výhod při zadání zakázky naší firmě je to, že máte kompletně všechny potřebné práce objednané od jedné firmy a vše je plánováno v návaznosti na sebe.

Vytvořte si vlastní seznam priorit požadované rekonstrukce s finačním plánem. My s Vámi pak projednáme jednotlivé požadavky, které cenově nabídneme. Navrhujeme komplexní vyřešení interiéru bytového jádra s možnou návazností na projekt kuchyně nebo kuchyňského koutu včetně přilehlé vstupní chodby, případně vyřešení modernizace celého bytu. Zájemcům o rekonstrukci vytvoříme 3D návrh ZDARMA. Kompletní rekonstrukci bytu můžeme také rozdělit do dvou etap s časovým odstupem provedení na základě Vašeho financování.