+420 723 017 055
stol.chejna@seznam.cz

Názory klientů

MUDr. Tomáš Kempný, Ph.D.
Medicent health s.r.o.
Klinika Medicent

 Firma Stolařství Chejna nám zajišťovala komplexní vybavení interiéru. Realizace a návrh kuchyňské linky, recepční pult z umělého kamene, vestavěné skříně a jiné. S prací a plněním termínů jsme byli vždy spokojeni.

Radim Klein
Weos corp s.r.o.
Eshop Hračky Ijáček

 Pro náš nový sklad hraček jsme potřebovali navrhnout a vyrobit regály a současně vymyslet řešení tak, aby jsme měli co nejvíce úložného prostoru. S navržením a zpracováním regálového systému jsme maximálně spokojeni.

Martin Kludka
PMJ Assen s.r.o.
Pivnice Assen Ostrava

 Rekonstrukce našeho salónku proběhla bez problémů a ve smluveném termínu. Oceňuji profesionální přístup a smysl pro detail. S klidným srdcem mohu tyto šikovné stolaře doporučit i jiným. Děkujeme za kvalitní práci.

Ing. Jan Vrzgula

Od firmy Stolařství Chejna jsme si na doporučení nechali rekonstruovat celý byt. Kuchyňská linka, plovoucí podlahy, interiérové dveře a další práce proběhly kvalitně a včas.

Adriana Dušková

Děkujeme za kvalitně provedenou rekonstrukci ložnice včetně výroby nábytku na míru a poradenství. Brzy budeme ještě potřebovat rekonstrukci koupelny, rádi se znovu ozveme.

Roman Cejnar

S firmou Stolařství Chejna dlouhodobě spolupracujeme. Vždy když se vyskytnul problém, byl pohotově vyřešen a vždy nám vyšli vstříc. Je to kvalitní dodavatel kuchyňských linek a nábytku na míru.

Mgr. Vladimír Durčák

Potřebovali jsme vymalovat učebny v naší základní a mateřské škole na ul. V.Košaře v Ostravě-Dubině. Hledali jsme i firmu na nové kuchyňské linky pro děti. Vše dodala firma Stolařství Chejna kvalitně a včas.

Roman Girtner

Hledali jsme firmu pro výrobu vestavěných skříní v bytě vč. dodávky podlah. Z nabídek jsme vybrali Stolařství Chejna díky nejlepší ceně. Vše proběhlo bez problémů a v termínu. Doporučuji i ostatním.

Marek Brinzik

S výrobou postele na míru jsme byli moc spokojení. Proto jsme neváhali a rovněž jsme se domluvili na realizaci kuchyňské linky a vestavěné skříně. Dostali jsme slevu a vše proběhlo v pořádku.  Nová kuchyň i skříň se nám moc líbí.